KONFERENCE ASFALTOVÉ VOZOVKY 2021

Konference ASFALTOVÉ VOZOVKY 2021

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ NA KONFERENCI

Organizace Jméno
1. BERGER BOHEMIA, a.s. Jan David
2. BERGER BOHEMIA, a.s. Radek Jirava
3. BERGER BOHEMIA, a.s. Tereza Kubíčková
4. BERGER BOHEMIA, a.s. Ján Simon
5. BERGER BOHEMIA, a.s. David Šmídek
6. BERGER BOHEMIA, a.s. Ivana Vrzalová
7. BES s.r.o. Luboš Kurz
8. BHG CZ s.r.o. Jan Šebelka
9. CIUR a.s. František Buráň
10. CIUR a.s. Jan Horák
11. CIUR a.s. Peter Hreus
12. CIUR a.s. David Matoušek
13. CIUR a.s. Michal Urbánek
14. CIUR a.s. Mojmír Urbánek
15. COLAS CZ, a.s. Vít Borolič
16. COLAS CZ, a.s. Ondřej Burian
17. COLAS CZ, a.s. Michal Dončuk
18. COLAS CZ, a.s. Zuzana Ferstová
19. COLAS CZ, a.s. Jan Hevera
20. COLAS CZ, a.s. Michal Hostáň
21. COLAS CZ, a.s. Pavel Hudler
22. COLAS CZ, a.s. Martina Kováčiková
23. COLAS CZ, a.s. Tomáš Král
24. COLAS CZ, a.s. Vojtěch Mlíčko
25. COLAS CZ, a.s. Jan Růžička
26. COLAS CZ, a.s. Daniel Václavík
27. COLAS CZ, a.s. Jan Viktora
28. Crafco Inc., organizační složka Mario Jaborník
29. Dopra-Via, a.s. Vladimír Poláček
30. Dopra-Via, a.s. Miloslav Zahradník
31. DOPRAVOPROJEKT Ostrava a.s. Petr Bijok
32. DOPRAVOPROJEKT Ostrava a.s. Michaela Staňková
33. EFRE CZ s.r.o. Josef Kacíř
34. EFRE CZ s.r.o. Libor Kacíř
35. EFRE CZ s.r.o. Radek Moravec
36. EKOLA group, spol. s r.o. Martin Ládyš
37. ESLAB spol. s r.o. František Babka
38. ESLAB spol. s r.o. Milan Beck
39. ESLAB spol. s r.o. Martin Hošek
40. ESLAB spol. s r.o. Marta Martschini
41. ESLAB spol. s r.o. Petr Martschini
42. EUROVIA CS, a. s. Filip Dostál
43. EUROVIA CS, a. s. Tomáš Koudelka
44. EUROVIA CS, a. s. Tomáš Mery
45. EUROVIA CS, a. s. Michal Sýkora
46. EUROVIA CS, a. s. Jakub Šedina
47. EUROVIA CS, a.s. Ivan Cupal
48. EUROVIA CS, a.s. Jan Gucko
49. EUROVIA CS, a.s. Petr Konečný
50. EUROVIA CS, a.s. Pavel Kubát
51. EUROVIA CS, a.s. Tomáš Kunc
52. EUROVIA CS, a.s. Michael Machek
53. EUROVIA CS, a.s. Jan Mareš
54. EUROVIA CS, a.s. Radim Mlynář
55. EUROVIA CS, a.s. Jan Morkes
56. EUROVIA CS, a.s. Jan Muzika
57. EUROVIA CS, a.s. Karel Nápravník
58. EUROVIA CS, a.s. Miroslav Rajdl
59. Eurovia CS, a.s. Zdeněk Spurný
60. EUROVIA CS, a.s. Martin Šum
61. EUROVIA CS, a.s. Miroslav Tožička
62. EUROVIA CS, a.s. Vladimír Vácha
63. EUROVIA CS, a.s. Petr Vobořil
64. EUROVIA CS, a.s. Michal Vojtíšek
65. Eurovia CS, a.s. Michael Vorlíček
66. EUROVIA CS, a.s. Pavel Vrba
67. EUROVIA CS, a.s. Viktor Zajac
68. FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. Pavel Vacek
69. FORTA David Huddleston
70. Froněk, spol. s r.o. Jiří Bohuslav
71. Froněk, spol. s r.o. Jaroslav Červený
72. Froněk, spol. s r.o. Kamil Hrbek
73. Froněk, spol. s r.o. Jiří Karel
74. Froněk, spol. s r.o. Zuzana Loderová
75. Froněk, spol. s r.o. Radek Pazyna
76. IMOS Brno, a.s. Lukáš Dzoba
77. Ing. Jiří Sobol Jiří Sobol
78. Jihomoravská obalovna s.r.o. Radek Zezula
79. Kámen a písek, spol. s r.o. Roman Došek
80. Kámen a písek, spol. s r.o. Pavel Fučík
81. Kámen a písek, spol. s r.o. Veronika Podhorská
82. M.I.S. a.s. Martin Buštík
83. Měření PVV - Leoš Nekula Leoš Nekula
84. Obalovna Lipník s.r.o. Radomír Caletka
85. Obalovna Středokluky s.r.o. Milan Vala
86. PORR a.s. Rudolf Cirhan
87. PORR a.s. Michal Hajda
88. PORR a.s. Jiří Hink
89. PORR a.s. Ondřej Košťál
90. PORR a.s. Tomáš Nentvich
91. PORR a.s. Ladislav Vavro
92. PORR a.s. Vítězslav Zuzaník
93. PUDIS a.s. Michal Rebec
94. PUDIS a.s. Marek Surovčík
95. QCONTROL s.r.o., odštěpný závod Bronislav Bešťák
96. QCONTROL s.r.o., odštěpný závod Jiří Grulich
97. QCONTROL s.r.o., odštěpný závod Jan Jašek
98. QCONTROL s.r.o., odštěpný závod Jakub Kaplan
99. Roadscanners Central Europe s.r.o. Jan Filipovsky
100. SAGASTA s.r.o. Jan Hrachovec
101. SAGASTA s.r.o. Leoš Koudelka
102. SAGASTA s.r.o. Petr Pacák
103. SAGASTA s.r.o. Jan Šafařík
104. SAGASTA s.r.o. Marek Trusík
105. SAGASTA s.r.o. David Vitouš
106. SAT s.r.o. Richard Bogusch
107. SAT s.r.o. Petr Jambor
108. SAT s.r.o. Radek Kudlička
109. SAT s.r.o. Lumír Menšík
110. SAT s.r.o. Lukáš Skýva
111. Sdružení pro výstavbu silnic Petr Čížek
112. Sdružení pro výstavbu silnic Petr Laušman
113. SG Geotechnika a.s. Ronald Lauko
114. SG Geotechnika a.s. Václav Peřina
115. Silasfalt s.r.o. Tomáš Bortl
116. SILMOS-Q s.r.o. Ivo Dušek
117. SILMOS-Q s.r.o. Karel Kalivoda
118. SILMOS-Q s.r.o. Jakub Přívara
119. SILMOS-Q s.r.o. Milan Slavíček
120. SILMOS-Q s.r.o. Ludmila Vehovská
121. SILNICE ČÁSLAV-HOLDING,a.s. Ladislav Štěpán
122. Silnice Klatovy a.s. Jan Švec
123. Silnice Klatovy a.s. Jan Švec
124. Silniční inženýrská společnost, s.r.o. Rostislav Lojda
125. Skanska a.s. Martin Chodil
126. Skanska a.s. Radim Klein
127. Skanska a.s. Gabriela Tauvinklová
128. Skanska a.s. Jiří Vinklárek
129. Správa a údržba silnic Jihočeského kraje Lubomír Bajer
130. Správa a údržba silnic Jihočeského kraje Miloš David
131. Správa a údržba silnic Jihočeského kraje Andrea Jankovcova
132. Správa a údržba silnic Jihočeského kraje Lenka Smetanová
133. Správa a údržba silnic Jihočeského kraje Josef Tolkner
134. Správa a údržba silnic Jihočeského kraje Vlastimil Zikmund
135. STRABAG Asfalt s.r.o. Petr Beran
136. STRABAG Asfalt s.r.o. Aleš Friedrich
137. STRABAG Asfalt s.r.o. Jiří Netušil
138. STRABAG Asfalt s.r.o. Pavel Skřížala
139. STRABAG Asfalt s.r.o. Daniel Škach
140. STRABAG Asfalt s.r.o. Petr Zach
141. Strakonická obalovna s.r.o. Pavel Kůrka
142. Střední průmyslová škola Chrudim František Mihulka
143. Technický zkušební ústav stavební Praha, s.p. Zdeněk Paulus
144. Technický zkušební ústav stavební Praha, s.p. František Svoboda
145. VÁHOSTAV-CZ, organizační složka Vladimír Kurš
146. VČO-Východočeská obalovna, s.r.o. Petr Červinka
147. VIALAB CZ s. r. o. Petr Bureš
148. VIALAB CZ s. r. o. Slavomír Cucyk
149. VIALAB CZ s. r. o. Lucie Durcová
150. VIALAB CZ s. r. o. Tomáš Fójcik
151. VIALAB CZ s. r. o. Jiří Hrad
152. VIALAB CZ s. r. o. Jiří Kašpar
153. VIALAB CZ s. r. o. Zdeněk Komínek
154. VIALAB CZ s. r. o. Roman Novotný
155. VIALAB CZ s. r. o. Pavel Pospíšil
156. VIALAB CZ s. r. o. Zuzana Sazimová
157. VIALAB CZ s. r. o. Zbyněk Slovák
158. VIALAB CZ s. r. o. Marek Stříbrný
159. VIALAB CZ s. r. o. Michal Tůma